Pomysły i zabawy na wieczór kawalerski (gra do pobrania)

Być może spadł na Ciebie ten zaszczyt, albo wyzwanie na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Idę z pomocą – przedstawiam Wam kilka propozycji jak ciekawie spędzić wieczór kawalerski.

Pamiętam dokładnie, kiedy to sześć lat temu sięgnął mnie zaszczyt organizowania wieczoru kawalerskiego – było to dla mnie ogromne wyzwanie. Właściwie to nie wiedziałem w co włożyć ręce, od czego zacząć. Szczęście w nieszczęściu było takie, że miałem miesiąc czasu na organizację ostatniego wieczoru dla przyszłego Pana Młodego.

Cóż poprosiłem przyszłego Pana Młodego o listę gości wraz z numerami telefonów. Wszystkich zaprosiłem, i oczekiwałem potwierdzenia obecności. Bawiliśmy się w lokalu rozrywkowym przy piwie, w towarzystwie czerwonych balonów i sprośnych gadżetów  – dzisiaj wiem, że było to mało dojrzałe i trochę niesmaczne.

Dzisiaj inaczej zorganizowałbym taki wieczór. Postawiłbym na kreatywne spotkanie, w którym byłyby różne gry, zabawy i niespodzianki. Z wielką przyjemnością przedstawię Wam kilka propozycji oraz udostępnię Wam grę, którą możecie wykorzystać na wieczorze kawalerskim.

Gry i zabawy na wieczór kawalerski

Impreza przy ognisku

Warunkiem jest piękna pogoda. Spędzenie czasu wspólnie przy ognisku jest czymś fajnym, bardzo zbliżającym i takim poniekąd dyskretnym. Jeżeli lubicie wędkować ryby to oczywiście nie powinno ich zabraknąć. Ognisko zazwyczaj można zorganizować na pobliskich jeziorach, ośrodkach – pamiętaj, aby zdobyć pozwolenie – nie rób niczego na własną rękę. Koszt wynajęcia miejsca na ogniska z drzewem do palenia to koszt około 150 złotych. Oczywiście takie spotkanie powinno być otagwane, hasłem “wieczór kawalerski” i to przyszły Pan Młody powinien grać główną rolę podczas spotkania.

Wyjazd za miasto

Spakujcie najbardziej potrzebne rzeczy i wyjedźcie za miasto. Na jeden dzień, lub jedną noc. Taka odskocznia dobrze wszystkim zrobi, a i wrażeń nie zabraknie. Pojedźcie do większego miasta, nad morze, lub w góry – tam gdzie Wam bliżej, bawcie się do białego rana!

Gra w planszówki

To taka bardziej spokojna propozycja, ale przy grach planszowych jest wiele fajnej zabawy. Jeżeli Ty i Twoi znajomi są domatorami, to rozwiązanie zdecydowanie będzie do Was pasowało. Warto wziąć pod uwagę lokale rozrywkowe, w których można miło spędzić czas w towarzystwie gier planszowych.

Karaoke

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi. (…)” – jak to śpiewał Jerzy Stuhr – do dzisiaj te słowa są niesamowicie współczesne, życiowe. Na wieczorze kawalerskim powinniście się skupić na zabawie i na miłym spędzeniu czasu. Karaoke z pewnością dostarczy Wam wiele radochy. Jeśli nie macie klubu karaoke w swoim mieście, spróbujcie samodzielnie zorganizować wieczór karaoke, po którym na pewno pozostanie wiele fajnych, radosnych wspomnień.

Paintball

Jeśli wolicie spędzać czas bardziej aktywnie Pintball będzie dobrym rozwiązaniem. To fajna gra zespołowa, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki między uczestnikami i strzelaniu do siebie z kulek z farbą. Jeżeli nigdy nie mieliście okazji grać w tę grę, warto zrobić to pierwszy raz na wieczorze kawalerskim.

Escape room

Jeśli jednak macie ochotę na dreszczyk emocji i również chcecie zrobić coś zespołowo, ciekawą propozycją będzie spędzenie wieczoru kawalerskiego w Escape Roomie. Gra ta polega na wydostaniu się z pokoju pełnego różnych zagadek, a na wyjście z pokoju ma się jedynie godzinę. Jest to fajny rodzaj gry, która wymaga organizacji i współpracy.

Grill na działce

Wszystko zależy od ekipy, która będzie na wieczorze kawalerskim. Jeśli chcecie spędzić ten czas ze sobą, na luzie zorganizujcie wieczór kawalerski na działce. Przygotujcie napoje, różne przysmaki na ruszt i zabawa gwarantowana do białego rana.

Domek nad jeziorem

To zdecydowanie moja ulubiona forma spędzania czasu ze znajomymi i myślę, że w zupełności jest to świetny pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Koszt wynajęcia domku nad jeziorem to około 400 złotych za dobę. Plusem jest nocleg dla wszystkich. Możecie miło spędzić czas przy grillu (przeczytaj moje sprowadzane przepisy na grilla), lub urządzić sobie zabawy w wodzie. Uważam, że spędzenie weekendu w domku nad jeziorem wpłynie pozytywnie na wszystkich uczestników zabawy!

Gra na wieczór kawalerski (do pobrania)

Pomysły gry i zabawy na wieczór kawalerski

Pomysły gry i zabawy na wieczór kawalerskiPrzygotowałem dla Was grę na wieczór kawalerski. Jeśli organizujesz imprezę i postawiłeś na klub, czy pub i spotkacie się przy wspólnym stole z przekąskami przy piwie, lub mocniejszym trunku, to rozwiązanie będzie dla Was.

W załączniku, który znajduje się poniżej znajdziesz plik do pobrania z zadaniami do wydrukowania. Znajdują się w nim karty do pocięcia, które będziecie losować podczas wieczoru kawalerskiego. W pliku do pobrania znajduje się 26 zadań do wykonania przez uczestników wieczoru kawalerskiego.

Do gry będziesz także potrzebował: chusteczki higieniczne, alkohol, orzeszki, chipsy, ciastka, stare obciachowe damskie ciuchy (biustonosz, spódnica, reformy, itp.), cytrynę bez skórki, szminkę, szary papier toaletowy (3 rolki), chrupki dla psów, metrowy sznurek/wstążkę.

Pobierz grę na wieczór kawalerski:

Jeśli przeglądasz ten post mobilnie i powyżej ↑ nie pojawiło Ci się okienko z możliwością pobrania, kliknij w link, aby przejść do właściwej podstrony: Pomysły gry i zabawy na wieczór kawalerski.

Zadania na wieczór kawalerski do wydrukowania, wieczór kawalerski pomysły, wieczór kawalerski zabawy, gry na wieczór kawalerski, zabawy na kawalerski, gry i zabawy na wieczór kawalerski

Macie jeszcze jakieś pomysły w jaki sposób można spędzić fajnie wieczór kawalerski? Podzielcie się w komentarzach!

Komentarze

  1. karyn.pl

    Ta moi kumple to totalnie inaczej spędzają kawalerskie jest dużo alko itd:) Więc szybciej kobitki coś takiego ogarną:)

    Buziaki:*
    Zapraszam kochany na nowy post ze stylizacją:*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.