O mnie & Kontakt

O mnie & Kontakt

Cześć, mam na imię Kamil

i jest mi bardzo miło, że zawitałeś na mojego blog. Jeśli czytasz tę stronę to znaczy, że chcesz się ze mną zaprzyjaźnić. Zacznijmy zatem od początku.

Jestem 29 letnim blogerem. Z wykształcenia jestem pedagogiem, z zawodu florystą i wykładowcą tegoż przedmiotu w szkole policealnej. Jestem asertywnym, czasami bezczelnym, sympatycznym estetą. Wymagam bardzo dużo od siebie i od osób, z którymi zdarza mi się współpracować. W wolnej chwili lubię spędzać czas z najbliższymi, za miastem, nad jeziorem, łowiąc ryby. Kocham muzykę, lubię gotować i robić rzeczy fajne i ładne. Moje wady? Brakuje mi czasami konsekwencji, bywam uparty i stawiam na swoim.

ochBLOG jest “wylewem” wszystkich moich myśli nieuczesanych i rzeczy, którymi chętnie podzielę się z większą publiką niż najbliższymi znajomi. Nazwa bloga wzięła się z braku pomysłu na nazwę, dzięki temu jest taka kreatywna i fajna. ochBLOGa traktuję jako relaks, piszę w wolnej chwili, gdy mam ochotę, nic na siłę. To taka moja mała odskocznia. Zapraszam również Ciebie do odpoczynku przy moich lekkich tekstach.

Napisz do mnie…

Masz do mnie jakieś pytanie? Chcesz się ze mną podzielić czymś, albo zwrócić mi na coś uwagę? Fantastycznie. Zachęcam Ciebie do kontaktu ze mną. Napisz do mnie e-maila: kontakt(małpa)ochblog.pl