Znaki zodiaku
Lifestyle

Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują. Dowiedz się, z którym stworzysz coś więcej

Już od najwcześniejszych lat ludzie próbowali zrozumieć istotę astrologii. Pojawienie się znaków zodiaku i ich interpretacja pozwalają dostrzec to, co niezauważalne. Jak się okazuje po tych znakach można rozsądzić, kto z kim wdałby się w płomienny romans, a z kim nie będzie po drodze. Oto kilka przykładów.

Lew i jego wybuchowa natura

Lew lubi rządzić, jest osobą tworzącą związki na zasadzie wspólnych wyzwań lub uwielbienia ze strony partnera. Dlatego potrzebuje uległych lub mocnych charakterów. Idealnymi kandydatami w tym pierwszym kontekście będą Waga, Strzelec i Bliźnięta. Osoby urodzone pod tymi znakami nie mają problemu z adoracją Lwa. Ten może też stworzyć wspólną relację z Baranem. Jest to jednak o wiele trudniejsze, bo tu będzie ona oparta na wspólnych wyzwaniach wciąż sobie rzucanych.

Rak, który potrzebuje czuć zaufanie

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku często są wybuchowe i zazdrosne. To właśnie ona niszczy ich związki, chyba że trafią na odpowiednią osobę. Taką może być na przykład partner spod znaku Ryb czy Skorpiona. Zwłaszcza Ryby są nie tylko bardzo drobiazgowe i wiedzą, jak rozproszyć zazdrość u Raka, ale także dbają o romantyzm, co i jednym, i drugim wychodzi na dobre.

Panna jako znak Ziemi

Skoro mówimy o dopasowaniu astrologicznym, to na pewno jednym z kluczowych jest związek Panny z Koziorożcem lub Panny z Bykiem. Wszystkie znaki są z tej samej rodziny, wszystkie cenią sobie praktyczną stronę życia. Co ważne połączenie tych znaków wydaje się raczej mało ekscytujące i wyjątkowe, ale z drugiej strony w ten sposób tworzą się długie relacje na wiele lat. To doskonale rozumiejące się małżeństwa czy pary.

Wodnik i jego samotnia

Wyjątkowym przykładem jest Wodnik, który często potrzebuje żyć samotnie. To jest nie do zaakceptowania przez wiele innych znaków, ale zodiakalna rodzina ma dla niego kilka pokrewnych dusz. Wodnik doskonale sprawdza się w związkach z innymi tego typu charakterami, a więc między innymi z Wagą oraz Bliźniętami. Są to związki z dużą dozą wolności, to znaczy nie spędza się w nich całego czasu razem, pozwalając nawet niekiedy spać w oddzielnych sypialniach. Wszystko ze względu na wygodę.

Jaki znak, taki związek?

Choć do astrologii należy podchodzić z dużą dozą nieufności, jeśli tylko zagłębisz się w znaki zodiaku, zobaczysz, że coś w tych opisach naprawdę jest. Dlatego warto wiedzieć, kto jest Twoją bratnią duszą, a z kim w miłości czy pracy będzie Ci cały czas nie po drodze.

Dodaj komentarz