czyste powietrze
Dom

Vestfrost VP-A1S70WH – oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji i lampą UV-C LED

Vestfrost to duński producent lodówek, lodówek do wina, a teraz również oczyszczaczy powietrza. W branży urządzeń filtrujących powietrze, oczyszczacze powietrza Vestfrost to zdecydowanie nowość. Na szczęście duńscy producenci dobrze odrobili lekcje, wypuszczając tym samym na rynek, bardzo dobrej jakości sprzęt w korzystnej cenie.

Który z trzech modeli od Vestfrost wybrać do dużej przestrzeni i dlaczego jonizacji ma znaczenie?

Polecany oczyszczacz powietrza z jonizatorem- jonizacja dzięki której odetchniesz pełną piersią

Oczyszczacze powietrza mogą zostać wyposażone w generator jonów, lub nie. Jonizacja powietrza to jednak bardzo skuteczny sposób na usuwanie wirusów i bakterii. Jonizacja także obniża elektrostatyczność, przyczyniając się do mniejszego osadzania kurzu. Polecane oczyszczacze powietrza z jonizatorem, pozytywnie również wpływają na samopoczucie, oraz koncentrację, dzięki czemu znajdują zastosowanie również w dużych pomieszczeniach biurowych, gdzie pracuje spora ilość urządzeń.

VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz do dużych przestrzeni

VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz, który sprawdzi się nawet w biurze typu open spece, jego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80 m2 natomiast wydajność 620m3/h, to jednak nie wszystko co decyduje o jego skutecznej filtracji na dużych powierzchniach. Ogromne znaczenie ma także wnętrze oczyszczacza, czyli prościej mówiąc to jakie filtry zostały w nim zastosowane. VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz został wyposażony:

  • filtr wstępny

  • wkład węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

Złożoność procesu filtracji powietrza pozytywnie wpływa na jakość filtrowanego powietrza. Szczególnie jeśli oczyszczacz został przeznaczony do bardzo dużych powierzchni, powinien być wyposażony także w generator jonów. VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz, to także bardzo ciche urządzenie, proste w obsłudze i funkcjonalne, można nim sterować aplikacją mobilną zainstalowaną na własnym smartfonie. Użytkownicy doceniają także modele od Vestfrost za minimalistyczny klasyczny wygląd, a także kompaktowość, nawet największy model nie jest tak duży jak można by było się spodziewać.

Wszystkie urządzenia duńskiego producenta można określić mianem polecanych oczyszczaczy powietrza z jonizatorem.

Za co jeszcze można cenić VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz z jonizatorem?

Model VESTFROST VP-A1S70WH to świetna jakość w doskonałej cenie. Na tym polu duński producent naprawdę się popisał. Nie tylko największy, ale również średni i najmniejszy oczyszczacz powietrza Vestfrost mają bardzo korzystne ceny, biorąc oczywiście pod uwagę jego bardzo dobre parametry, cena jest zaskakująco dobra. Największy z oczyszczaczy Vestfrost znajdziemy w dobrych sklepach za 2199zł.

Podsumowanie

Skuteczność oczyszczaczy powietrza zależy od sposobów filtracji, czyli zastosowanych we wnętrzu filtrów. Przy wyborze modelu do dużych powierzchni to jedne z najważniejszych elementów, na które powinno się zwracać uwagę. Oczywiście warto pamiętać także o wydajności, powierzchni oczyszczania i dodatkowych funkcjach.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz