Nowy styl życia
Lifestyle

Nowy Rok – nowa Ty

Nowy Rok to doskonała okazja do chwili refleksji i zrobienia planów na przyszłość. W najnowszej ofercie sieci handlowej Netto znajdziesz przydatne inspiracje, dzięki którym łatwiej będzie zrealizować upragnione cele.

Dla zachowania zdrowia, smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia najważniejsze są odpowiednia dieta i ruch. Jeśli planujesz zadbać o siebie kompleksowo, warto opracować plan, dzięki któremu zauważysz różnicę na wadze. Nie może zabraknąć akcesoriów kuchennych, pomocnych w przygotowywaniu zdrowych dań. Dopełnieniem będzie wygodny strój do gimnastyki oraz sprzęt, dzięki któremu wykonasz ulubione ćwiczenia bez wychodzenia z domu.

Dieta to podstawa

W blasku świec czy fajerwerków zazwyczaj wydaje nam się, że niemożliwe nie istnieje. A z Nowym Rokiem nieco blednie nasz zapał. Jeśli jednak naprawdę zależy nam na zadbaniu o zdrowie i sylwetkę, warto zaopatrzyć się w akcesoria, które umilą i ułatwią przygotowywanie posiłków. Nieoceniony w walce z nadmiarem wagi okaże się parowar 3-poziomowy. Fanów owocowo-warzywnych koktajli z pewnością zainteresują blender-rozdrabniacz oraz blender do smoothie. Sprzymierzeńcem w dążeniu do wymarzonej sylwetki będą także pojemniczki na żywność, w których zabierzesz zdrowy posiłek do pracy lub szkoły.

Ruszaj (się) śmiało

Tak naprawdę na ruch warto znaleźć czas przez cały rok. Jeśli jednak dopiero planujesz zacząć treningi, warto zaopatrzyć się w odpowiedni strój. W najnowszej ofercie sieci handlowej Netto znajdą coś dla siebie zarówno panie, m.in. damski top sportowy czy legginsy sportowe, jak i panowie. Komplet bielizny termicznej, szorty sportowe czy t-shirt sportowy to świetna propozycja nie tylko dla początkującego sportowca. Miłośnikom gimnastyki w domu przydatna okaże się piłka bosu. Dla tych, którzy planują wyrzeźbienie brzucha nieoceniony okaże się AB generator.

Dodaj komentarz