Pantone
Dom

Kolor roku Pantone wybrany

Classic blue to powiew tradycji w nowoczesnym wydaniu, który ma wygryźć z pozycji lidera szarości i pastele. Niebieski kolor wybrany przez Pantone to kolor elastyczny, który sprawdzi się zarówno w eleganckiej sypialni, jak i minimalistycznej łazience.

Classic blue to też odcień, po który chętnie sięgniemy, dekorując salon, kuchnię i pokój dziecięcy. Dodatki i meble w głębokich odcieniach błękitu dostępne w ofercie sklepu internetowego Bonami.pl sprawią, że nasze wnętrza przejdą prawdziwą metamorfozę.

Do koloru, do wyboru

W swoim uzasadnieniu Pantone podkreśliło ponadczasowość, trwałość oraz elegancję zamkniętą w prostocie classic blue. Instytut w swoim wyborze odwołał się również do ludzkiej potrzeby stałości, bezpieczeństwa i pewnego fundamentu.

Głębia classic blue ma działanie odprężające, ale jednocześnie mobilizujące do działania – wszystko zależy od właściwego wykorzystania tego koloru. Decydując się na aranżację w stylu classic blue, możemy postawić na oryginalne detale w kolorze przewodnim. Classic blue śmiało można połączyć ze srebrem, bielą, czerwienią czy modną w ostatnich czasach musztardową żółcią. To, na jaki zestaw kolorystyczny się zdecydujemy, z pewnością wpłynie na klimat danego pomieszczenia. – mówi Marta Kmošenová, ekspert Bonami.pl i dodaje: Classic blue to kolor ponadczasowy, dzięki któremu możemy stworzyć wnętrza w stylu marynistycznym, glamour, a nawet skandynawskim. Chcąc dobrać dodatki w tym odcieniu, warto szukać mebli i akcesoriów w głębokich odcieniach błękitu oraz granatu.

Dodaj komentarz