Problemy górnych dróg oddechowych
Zdrowie

Kaszel, zapalenie oskrzeli, górnych dróg oddechowych. Najlepszy sok!

Dzisiaj przekażę Ci parę informacji na temat tego w jaki sposób możesz sobie pomóc. Najważniejszą rzeczą, jeżeli chodzi o górne drogi oddechowe jest wyeliminowanie mleka pochodzącego od innych zwierząt. Nasze ciało nie przyjmuje tego mleka, które jest strasznie zaflegmiające. Jednak jeżeli już zachorowałeś, możesz się tego pozbyć używając soków, które mają dużą zawartość chlorofilu, czyli krwi z naszych zielonych roślin. Jednym z najlepszych soków, który naprawdę mocno polecam jest sok z marchewki i jarmużu. 

Do wykonania soku potrzebujemy 1/4 soku z jarmużu, czyli króla w warzywach kapustnych

Niesamowity składnik, który nie dość, że oczyści Twoje drogi oddechowe to również pomoże Twojej wątrobie, obniży estrogeny w Twoim ciele, wspomoże trzustkę i tarczycę. Jarmuż jest wspaniałym warzywem, które nawet może zatrzymać rozwój nowotworu w Twoim ciele. Do takiego soku potrzebujesz dodać 3/4 soku z marchwi. Potrzebujemy kilka marchewek, które zneutralizują silne, oczyszczające działanie soku z chlorofilu. Jarmuż w połączeniu z marchewką – coś wspaniałego. My używamy wyciskarki wolnoobrotowej, ponieważ nie niszczy ona struktury warzyw czy owoców. Niesamowity, życiodajny sok, który polecam zarówno wszystkim mamom, które mają jakieś problemy z dziećmi z przeziębieniem, jak również osobom starszym, które się przeziębiają i nie mogą się pozbyć problemów z górnymi drogami oddechowymi. Wspaniały, życiodajny sok, do którego naprawdę mocno Cię zachęcam.

W jaki sposób pijemy taki sok?

Pierwsze dwa łyki mieszamy w buzi przez 20 sekund po to, żeby połączył się ze śliną i wtedy dopiero go połykamy. Resztę już możemy normalnie wypić. Szklaneczka takiego świeżo wyciśniętego soku, naprawdę Ci pomoże.

Bardzo mocno Cię zachęcam do spróbowania.

Smacznego.

Mariusz Budrowski to współautor projektu „Odmładzanie na Surowo” – bloga obserwowanego przez ponad 265 tys. osób na Facebooku, mającego 199 tys. subskrypcji na YT oraz 24 tys. na Instagramie. Jest też autorem bestsellera: „Surowe Zdrowie” oraz książki kulinarnej: „Na Surowo Przepisy”, a także książki dla dzieci „Wierszykowo na Surowo”. Poza tym Mariusz Budrowski to pomysłodawca programów na odchudzanie oraz festiwalu Witariada i konferencji Surowe Życie.

Dodaj komentarz