tapeta z nadrukiem
Lifestyle

Fototapety z własnym nadrukiem – dlaczego warto je mieć?

Czy pomyślałeś kiedyś o swoich ścianach jak o płótnie, na którym może powstać obraz od początku do końca stworzony przez Ciebie? Nie chodzi wcale o to, abyś przez wiele lat uczył się trudnej sztuki malarskiej i w końcu namalował swój obraz na ścianie. Pomyśl o fototapecie, na której zamiast palmy na plaży, albo wodospadu w Amazonii znajdzie się Twoje ulubione wspomnienie, lub bliskie Ci osoby. Kto by nie chciał…

Tapety dokładnie takie, jakie zawsze chciałeś mieć

Szybki rozwój technologii nadruku pozwala uzyskać rzeczy, o których jeszcze niedawno nikomu się nawet nie śniło. Druk solwentowy pozwala nie tylko na przeniesienie na tapetę ulubionego zdjęcia. Teraz możesz zaprojektować całą ścianę od brzegu do brzegu. W ten sposób stworzysz zupełnie niepodrabialny i całkowicie niepowtarzalny styl, który sprawi, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej Twoją oazą, do której jeszcze przyjemniej będziesz wracać z pracy lub szkoły. 

Możesz zamówić fototapety z własnym nadrukiem w Poznaniu nie tylko po to, aby spersonalizować swój pokój. Teraz możesz również wpłynąć na to, jak wygląda salon sprzedaży w Twoim sklepie lub poczekalnia przed Twoim gabinetem. A jeśli masz wyrozumiałego szefa lub nauczyciela, to również Twoja firma może z dnia na dzień stać się o wiele bardziej przyjazna. 

Twoja twarz na Twojej koszulce

Jeśli nie jesteś wokalistą słynnego zespołu, masz niewielkie szanse na to, że zobaczysz swoją twarz na noszonej przez kogoś koszulce. Są jednak firmy, które oferują druk cyfrowy DTG w Poznaniu i mogą na Twoje życzenie przenieść dowolny obraz, który im dostarczysz na koszulkę. Potem tylko trzeba wysupłać niewielka suma i wytrzymać kilka dni. 

Koszulka, którą w ten sposób stworzysz, będzie zawierać dokładnie taki obraz, jaki chcesz. Możesz sprezentować swoją podobiznę ukochanej osobie lub przygotować transparent na spotkanie ze znajomymi. Jedynym ograniczeniem jest Twoja fantazja. Każdy nadruk jest nie tylko bardzo kolorowy, ale możesz go prać bez obaw o wyblaknięcie czy wytarcie. 

Dodaj komentarz